Ditre Italia Kim

Kim to jeden z najbardziej ekskluzywnych nowych produktów kolekcji The Relax Collection Ditre Italia.

Zrodzone z sofy o tej samej nazwie, charakteryzującej się eleganckimi i osobliwymi liniami, łóżko wyróżnia się wyrafinowanym, ale także rewolucyjnym akcentem ramy łóżka i wezgłowia, 

które definiują jego klasyczny i szczególny wygląd.

Jego konstrukcja, zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalny komfort przy jednoczesnym zachowaniu uniwersalnych cech, składa się z wezgłowia z pianką poliuretanową o gęstości 30 kg / m3, pokrytego Tecnoformem, w którym znajduje się poduszka z gęsiego puchu i mieszanki włókien zapewniająca wyjątkową miękkość i wyjątkowy komfort.

Łóżko jest dostępne w dwóch różnych wersjach: Kim z zagłówkiem, poduszką i ramą łóżka w całości tapicerowanych tkaniną lub skórą lub wersja mix z panelem wezgłowia i ramą łóżka ze skóry, a poduszką z tkaniny.

Łóżko można również dodatkowo spersonalizować za pomocą dwóch różnych rodzajów nóżek, obu uzyskanych z projektu sofy: tak zwane nóżki Cover w wykończeniu eucalyptus lub grey wood, 

częściowo pokryte powłoką dla bardziej przyciągającego wyglądu lub nóżki Gipsy, mniej szczegółowe, ale równie ciekawe i innowacyjne.

Dzięki wyjątkowym liniom i naturalnej elegancji łóżko Kim charakteryzuje się ekskluzywnym i charakterystycznym szykiem.

Zostaw komentarz

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.