Bend Relax

Łóżko Bend to jedna z najbardziej ekskluzywnych nowości w kolekcji Relax. Zrodzone z idei skupienia się na miękkości,  łóżko wyróżnia się szczególnym sztywnym wezgłowiem, na którym znajdują się dwie wygodne dodatkowe poduszki, pełniące rolę tapicerowanych oparć i nadające łóżku wrodzoną praktyczność, zawsze połączoną z relaksem.

Bend jest dostępny w wersji całkowicie pokrytej tkaniną lub skórą lub w wersji mix, z zagłówkiem i ramą łóżka w skórze oraz poduchami zagłówka w tkaninie.

Łóżko może być wyposażone w mechanizm otwierania Box lub Easy, co nadaje mu wyjątkową praktyczność i pozwala zaoszczędzić każdą użyteczną

przestrzeń w pokoju. Mechanizm obu wersji to stalowy system otwierania o wysokiej wytrzymałości, malowany proszkowo z mechanizmem sprężyny gazowej.

W przypadku łóżek bez mechanizmu otwierania istnieje możliwość regulacji wysokości stelaża podtrzymującego materac.


Kształt wezgłowia, przeszycie ramy łóżka i cylindryczne drewniane nóżki pozwalają na odnalezienie równowagi, która nadaje produktowi niepowtarzalną wygodę użytkowania.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.