Capital Collection

Historia marki Capital Interior rozpoczyna się czterdzieści lat temu dzięki wykwalifikowanemu doświadczeniu Prezydenta Paolo Viscovicha.
Od tego czasu marka rozwija się i rośnie na całym świecie.
Siedziba główna wraz z biurami i salonem znajduje się w Padwie, natomiast nowe biura i salony są strategicznie rozwijane na wszystkich rynkach wschodzących.

Struktura kapitału zaczyna się od wewnętrznych prac projektowych i przechodzi przez wszystkie etapy badań materiałowych i produkcji.
Na markę nie wpływa koncepcja produkcji przemysłowej, ale metody rzemieślnicze wolne od określonego użycia materiałów i technologii, wykorzystujące własne cykle produkcyjne zależne wyłącznie od umiejętności manualnych.

Naszym celem jest wejście do domów różniących się stylem i kulturą oraz nadanie im znaczenia i wartości z urokiem i elegancją dzięki niestandardowemu projektowi, unikalnemu dla każdego klienta. Każdy projekt ma swoją własną charakterystykę, a różne elementy tworzące projekt są koordynowane przez zorganizowaną strukturę.

Kolekcja Capital wyróżnia się produktami posiadającymi silną osobowość dzięki połączeniu materiałów i kształtów, które ze sobą współgrają, dostosowując się do wyrafinowanego stylu domu.

Luksus na wymiar rozumiemy wtedy, gdy design spotyka się z osobowością klienta za pomocą produktu „szytego na miarę”, który należy tylko do niego. Produkt może powiedzieć ludziom o Tobie, Twojej osobowości, gustach, ambicjach i podejściu do życia. Produkt może być niewidzialną i cichą emocją w komunikacji z Tobą, a Ty możesz poczuć jego ekskluzywny urok.
Capital Collection tworzy emocjonalne i luksusowe produkty, tworząc jednocześnie koncepcję wykwintnego stylu życia.
Każdy produkt Capital w Twoim domu tworzy połączenie z wibracjami i duszą mieszkańców.
Niedoskonałości materiału, esencji, tkanin i marmuru stają się rozpoznawalnym śladem rzeczywistości.
Wyraz tożsamości kulturowej dostrzeganej w każdym z nas.

Innowacyjne maszyny wykorzystywane do produkcji przedmiotów z kolekcji Capital formują drewno z poszanowaniem jego natury i zapewniają niezwykłą precyzję detali.
Oprócz tego niezastąpiona praca mistrzów rzemiosła nadaje projektom Capital urok unikalnych, ręcznie robionych przedmiotów.
W rezultacie produkt końcowy pochodzi z metody rzemieślniczej, która jest tak rzadka, jak cenna, podczas gdy innowacje są stale stosowane w technikach produkcji w celu doskonalenia obróbki drewna skupiającej się na szczegółach.

Capital tworzy produkty nowoczesne, funkcjonalne, o niepowtarzalnej stylistyce i wszystkie te elementy charakteryzują firmę, łącznie z wykorzystaniem wyrafinowanych obrabiarek i technologii produkcji najnowszej generacji, takich jak proces cynkowania metali czy tworzenie przedmiotów tapicerskich. Materiały Capital w pełnym tego słowa znaczeniu. Różnią się fakturą i kolorem, pochodzą z kamieniołomów we Włoszech lub za granicą, są starannie selekcjonowane i przetwarzane przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Wyświetlanie 1–12 z 48 wyników

Kategorie produktów

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.